O nas

Witamy w świecie pasjonatów motoryzacji

 

Jesteśmy profesjonalnym studiem pielęgnacji pojazdów, odnowy lakieru i tuningu.

Nasza firma jako jedna z pierwszych i jednocześnie niewielu w Polsce zajmuje się detailingiem nie tylko samochodów, ale również motocykli, łodzi i samolotów. Stosujemy do swoich usług najwyższej jakości kosmetyki renomowanych firm, znanych na całym świecie. Nasi pracownicy, aby móc zajmować się pojazdami naszych klientów przeszli wiele szkoleń. Równiez produkty i modyfikacje optyczne bądź mechaniczne wykonywane, przez naszą firmę, spełniają najwyższe standardy jakości, poprzez staranny dobór części i fachową instalacje. 

Motoryzacja to nasza pasja. Powierzając nam pojazd możesz być pewien perfekcyjnie wykonanych usług.Początki MSLab wiążą się głównie z pasją do szeroko pojętej kultury motoryzacji oraz przede wszystkim z detailingiem. Szybko zdobyliśmy zaufanie wielu klientów i firm motoryzacyjnych.

Dążąc do tego, aby pojazdy wyjeżdżające z MotoSPA były lepsze i unikatowe, zaczęliśmy stopniowo rozszerzać naszą ofertę, aż do dnia dzisiejszego, czego owocem są zaawansowane - w skali Europy, projekty modyfikacji pojazdów.

Chęć podejmowania coraz większych wyzwań wynikała z doświadczenia zdobytego podczas pracy nad wieloma realizacjami. Naturalną koleją rzeczy były coraz trudniejsze i bardziej zaawansowane projekty rozbudowujące nasze portfolio.

W Europie funkcjonuje mnóstwo warsztatów modyfikujących samochody, oraz studiów detailingu. Niektóre z nich zapewniają całkiem niezłą jakość. Mimo wszystko jest to jednak rynek dość niszowy i trudny, stąd też wyróżniających się firm jest niewiele, a my cały czas staramy się być o krok przed nimi.

Naszą przyszłość wiążemy z dynamicznym rozwojem warsztatu i oferowanych przez nas usług, by spełniać marzenia najbardziej wymagających klientów.